Registrujte se a získáte PDF kuchařku zdarma a 5 % slevu na každý nákup v našem obchodě

Obchodní podmínky a řešení reklamací

 

REKLAMACE A SERVIS

Pro důstojné vyřízení Vaší reklamace děláme maximum a vždy se snažíme najít takové řešení, aby tato nepříjemná situace byla vyřízena co možná nejrychleji a bez problémů.

JAK PROBÍHÁ PROCES REKLAMACE?

  • V případě jakékoli reklamace je nutné nás kontaktovat s informací o problému.
  • My poté zboží u Vás vyzvedneme přepravní společností PPL a to vše na naše náklady
  • O zahájení reklamace, (obdržení zboží od dopravce), nebo jakékoliv změny ve stavu vyřizování reklamace budete informován na uvedené emailové adrese
  • pro urychlení a přesné informace vyplňte reklamační formulář
  • zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození, případně otevření během přepravy. Nejvíce vhodné jsou kartonové krabice s jakoukoliv výplní, která zamezí dalšímu pohybu uvnitř krabice. 
  • reklamace neposílejte bez oznámení, zásilku na dobírku bez předchozí domluvy nemůžeme přijmout.

REKLAMACE V ZÁRUČNÍ DOBĚ:

V případě poškození zboží v zákonné záruční době, (Pozor u některého zboží nabízíme prodlouženou záruku), nás neprodleně telefonicky nebo e-mailem kontaktujte pro upřesnění informací. Naše společnost zajišťuje vyzvednutí zásilky přímo u Vás do druhého dne a to zcela zdarma. Zboží je nejlépe vracet v obalu, ve kterém Vám bylo doručeno, případně jinak připraveno pro přepravu s níže vyplněným formulářem, přesným popisem vady a dokladem o koupi. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci (nebo jejich dílů) způsobené používáním.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Zakoupené zboží, můžete bez udání důvodů do 30ti dní ode dne doručení vrátit; nesmí být použité a poškozené. Zboží je nejlépe vracet v obalu, ve kterém Vám bylo doručeno, případně jinak připraveno pro přepravu s vyplněným formulářem a informací o čísle účtu, kam máme zaslat kupní cenu. Zboží prosím zasílejte na naši doručovací adresu uvedenou níže, ne na naši fakturační uvedenou na faktuře!!!

 

POZÁRUČNÍ SERVIS:

I po uplynutí záruční doby, zajišťujeme servis veškerého zboží. V případě zjištění vady nás telefonicky nebo e-mailem kontaktujte. Zajišťujeme případné vyzvednutí zásilky a po servisu její doručení zpět k Vám.

  • přijímáme zboží všech značek
  • jakožto autorizovaný prodejce jednáme výhradně vždy s výrobcem
  • zboží u vás vyzvedneme a opět přivezeme

 POŠKOZENÍ VZNIKLÉ PŘEPRAVOU ZÁSILKY:

Kupující je povinen při převzetí zkontrolovat stav zásilky a případně odmítnout převzetí neúplné či poškozené zásilky. Pokud kupující z nějakého důvodu zjistí poškození zásilky až po převzetí, je povinen neprodleně informovat naše reklamační oddělení. V tomto případě přebíráme veškerou odpovědnost a zasíláme novou výměnou zásilku (v případě zboží na objednávku, zajistíme co nejrychlejší vyřízení; problém s dopravcem řešíme sami).

 

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

 

ADRESA PRO DORUČENÍ:                                                                                                      

                           

www.znackovenadobi.cz

Cezarrino, a.s.

Areál Adast Systems, a.s.

Mírová 2

679 04 Adamov

Tel: +420 730 166 134

Mail: info@znackovenadobi.cz

Logo Značkové Nádobí

Na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.