O nás

O společnosti Cezarrino a.s.


Jsme ryze česká obchodní společnost zabývající se distribucí kvalitních značek kuchyňského vybavení a exkluzivních výrobků pro zdravý životní styl. Našim zákazníkům přinášíme garanci nejvyšší kvality, nadstandardní servis, záruky a maximum užitných vlastností.

Jsme si dobře vědomi, že jedině spokojený zákazník dává naší práci smysl.

Společnost CEZARRINO, a.s. zastupuje významné české a také světové výrobce kvalitního kuchyňského vybavení a nádobí pro Česko a Slovensko. Klademe maximální důraz na kvalitu dodavatelů a jejich produktů, tak abychom zákazníkům nabízeli špičkové produkty za přijatelné ceny. Majitelé společnosti mají více jak dvacetileté zkušenosti s výrobou a distribucí luxusního kuchyňského vybavení a své nabyté zkušenosti se rozhodli dát ve prospěch zákazníků tím, že budou v ČR a dalších státech nabízet produkty, které sami chtějí mít ve svých kuchyních.

Podporujeme naši zemi a jsme hrdí, že dokážeme vyrábět a prodávat špičkové české výrobky, které se dále distribuují i v takových zemích jako jsou Anglie, státy Evropské Unie, JAR, Austrálie, Spojené Arabské Emiráty, Saudská Arábie, Rusko a další. Proto v ČR a SR distribuujeme značky, jako je  unikátní pečící mísa REMOSKA,nerezové nádobí KOLIMAX litinové mlýnky PORKERT,  kuchyňské nože KDS, unikátní litinové nádobí ČESKÝ SMALT a také věhlasné smaltované ocelové nádobí značek BELIS a SFINX. Všechny tyto značky vyrábí své produkty již desítky let, a to výhradně v ČR, dávají lidem práci, platí zde daně a naší ctí je zastupovat je.

Ze zahraničních značek výhradně zastupujeme italského výrobce nádobí FLONAL s více jak pětadvacetiletou tradicí.  

Příslušenství k našim produktům pochází pouze ze států Evropské unie.

Náš kompletní široký sortiment naleznete na našem eshopu www.znackovenadobi.cz

Kromě výše uvedených značek nabízíme v ČR nejširší škálu kvalitních pánví, hrnců a pekáčů na jednom místě.

Veškeré značky, které nabízíme, osobně testujeme a garantujeme tak pro Vás nejvýhodnější poměr kvality a ceny.

Široký sortiment pánví a hrnců navíc rozšiřuje kvalitní elektro a doplňky jako pečící pánve REMOSKA, elektrospotřebiče ETA, nože KDS, mlýnky PORKERT, tradiční smaltované nádobí BELIS , luxusní litinové nádobí ČESKÝ SMALT doplňují ze zahraničních značek struhadla MICROPLANE  a množství doplňků jako skleněné dózy na potraviny KILNER a další.

Logo Značkové Nádobí

Na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.